Ngk Sytytystulppa IFR6G-11K
Ngk Sytytystulppa IFR6G-11K - SYTYTYSTULPAT - 13-1314 - 1
Ngk Sytytystulppa IFR6G-11K - SYTYTYSTULPAT - 13-1314 - 2
Ngk Sytytystulppa IFR6G-11K - SYTYTYSTULPAT - 13-1314 - 3
Avaimen koko: 16 mm Kierteen halkaisija: 14,0 mm Langan pituus: 19,0 mm Kipinäväli: 1,1 mm Resistanssi: häiriötön, 5 KOhm
  • Tuotekoodi: 13-1314
  • EAN: 087295113141
  • Lyhytkoodi: HA7CUW
  • Sopivuus: IFR6G-11K
kpl
Avaimen koko: 16 mm
Kierteen halkaisija: 14,0 mm
Langan pituus: 19,0 mm
Kipinäväli: 1,1 mm
Resistanssi: häiriötön, 5 KOhm